SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Frakt 49,00 - Instabox - Välj själv närmaste paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | 49,00 |
| Bring - Närmaste utlämningställe | 49,00 |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 69,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
| Larmtider | 1 |
| Färg på chassit | Antracit, Silver |
| Funktioner (klocka) | 24 timmars visning, larm, meddelande, datum, trådlös (DCF77), inomhustemperatur, kalender, månfas, sekunder, veckodag |
| Material för hölje | Plast |
| Modell (klockor) | Radio |
| Mått, djup | 50 mm |
| Mått, längd | 176 mm |
| Produktdimension, höjd | 120 mm |
| Strömförsörjning | 2 x AA-batterier, beställs separat |
| Klocktyp (kategorisering) | Väckarklocka |
| Display (digital/mekanisk) | digital |