SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Frakt 49,00 - Instabox - Välj själv närmaste paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | 49,00 |
| Bring - Närmaste utlämningställe | 49,00 |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 69,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
Varan finns inte i lager.
The C-mount adapter with adjustable focal length is designed to install a digital camera in the trinocular tube of a MAGUS trinocular microscope.
The adapter magnification is 1x. The maximum field of view without vignetting can be obtained with 2/3" and higher sensors.
Suitable for:
Compatibility:
| Brand | MAGUS |
| Warranty | 2 years |
| EAN | 5905555019802 |
| Package size (LxWxH) | 6x4x7 cm |
| Shipping Weight | 0.2 kg |
| Suitable for sensors | 2/3" and higher |
| Magnification, x | 1 |
| Focal length, mm | adjustable |