LG 34CR651I-6P - Tunn klient - allt-i-ett 1 x Pentium Silver N6005 / upp till 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Gigabit Ethernet - IGEL OS - skärm: LED 34" 3440 x 1440 (WQHD) @ 75 Hz - svart