LG UltraWide 37U730SA-W - LED-skärm - Smart - USB - 37" (36.7" visbar) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI - högtalare - vit