SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Fri frakt Bring - Närmaste utlämningställe.
| Bring - Närmaste utlämningställe | Gratis |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 150,00 |
Det finns 1 enheter i lager
Det aktuella priset är giltigt så länge det lokala lagret räcker
| Effekt | 1500 W |
| Sugeffekt | 23 500 Pascal (Pa) |
| Behållarvolym | 25 liter |
| Slanglängd | 3,5 m antistatisk sugslang |
| Kabellängd | 7,5 m nätkabel |
| Dammklass | H-klass / lämplig för hälsofarligt damm |
| Filterrengöringssystem | Push&Clean halvautomatisk filterrengöring |