ASUS ROG Strix XG27AQWMG - OLED-monitor - spel - 27" (26.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 280 Hz - 1500 cd/m² - 1500000:1 - HDR10 - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - svart