SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Fri frakt Instabox - Närmaste Paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | Gratis |
| Bring - Närmaste utlämningställe | Gratis |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
Varan finns inte i lager.
The Tattu Plus 1.0 Compact version 16000mAh 12S 15C 44.4V Lipo pack battery with AS150U connector, manufactured by Gens Ace, is the perfect solution for demanding applications. With a capacity of 16000mAh and a voltage of 44.4V, it provides reliable power for a long time. Its 15C discharge rate and compact size (217 × 80 × 150mm) make it an ideal choice for mobile applications, and with a weight of 4250g, it remains extremely portable.
| Manufacturer | Gens Ace |
|---|---|
| Model | TAA16KP12S15C |
| Capacity | 16000 mAh |
| Voltage | 44,4 V |
| Discharge rate | 15 C |
| Weight | 4250 g |
| Size | 217 × 80 × 150 mm |