SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Fri frakt Instabox - Närmaste Paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | Gratis |
| Bring - Närmaste utlämningställe | Gratis |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 129,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
Varan finns inte i lager.
| MODELNAVN | Apple Mac Mini A1347 (Late-2014) - Grade B |
| PROCESSOR | Intel Core i5-4278U 2,6GHz |
| RAM | 8GB DDR3 |
| HARDDISK | 275GB SSD |
| GRAFIKKORT | Iris 5100 |
| DREV | ----- |
| NETVÆRK |
|
| BLUETOOTH | Bluetooth 2.1 |
| PORTE |
|
| OPERATIVSYSTEM | X 10.14 "Mojave" |
| GARANTI | Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT. |