SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Fri frakt Instabox - Närmaste Paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | Gratis |
| Bring - Närmaste utlämningställe | Gratis |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 129,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
Kompakt 3-kanalig stereolinjemixer
| Antal kanaler | - |
| Antal ingångar | - |
| Mikrofoningång | - |
| Linjeingång | 40 mV, 3 x RCA L/R |
| CD-ingång | - |
| Phono-ingång | - |
| Band (uppspelning) | - |
| Aux-ingång | - |
| Infoga ingång | - |
| Effektsvarighet | - |
| Master-utgång | 4 V, 1 x RCA L/R |
| Registrera utdata | - |
| Övervakningsutgång | - |
| Booth-utgång | - |
| Aux-utgång | - |
| Infoga utdata | - |
| Effekt sändning | - |
| Kontrollrum | - |
| Band (rec) | - |
| Hörlurar | 2 x 10 mW/2 x 32 Ω, 2 x 6,3 mm uttag |
| Svanhalslampa | - |
| WiFi | - |
| USB | - |
| Bluetooth | - |
| Frekvensområde | 5-30 000 Hz |
| THD | < 0.1% |
| S/N-förhållande | > 66 dB |
| Överhörning | - |
| Equalizer bas | - |
| Equalizer midrange | - |
| Equalizer treble (diskant) | - |
| equalizer | - |
| Talkover | - |
| Fantomenergi | - |
| Crossfader | - |
| Mediaspelare | - |
| Förstärkare | - |
| Strömförsörjning | via inbyggd plug-in strömförsörjning |
| Nätspänning | - |
| Nätets frekvens | - |
| Strömförbrukning, drift | - |
| Driftspänning (möjligt alternativ) | - |
| Strömförsörjning (möjligt alternativ) | - |
| Omgivningstemperatur tillåten. | 0-40 °C |
| Bredd | 147 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 119 mm |
| Rackutrymmen, RS | - |
| Vikt | 693 g |