SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Frakt 49,00 - Instabox - Välj själv närmaste paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | 49,00 |
| Bring - Närmaste utlämningställe | 49,00 |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 69,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
| Antal kanaler | - |
| Antal ingångar | - |
| Mikrofoningång | 3 x 6,3 mm monojack |
| Linjeingång | - |
| CD-ingång | - |
| Phono-ingång | - |
| Band (uppspelning) | - |
| Aux-ingång | - |
| Infoga ingång | - |
| Effektsvarighet | - |
| Master-utgång | 1 x 6,3 mm monojack |
| Registrera utdata | - |
| Övervakningsutgång | - |
| Booth-utgång | - |
| Aux-utgång | - |
| Infoga utdata | - |
| Effekt sändning | - |
| Kontrollrum | - |
| Band (rec) | - |
| Hörlurar | - |
| Svanhalslampa | - |
| WiFi | - |
| USB | - |
| Bluetooth | - |
| Frekvensområde | - |
| THD | - |
| S/N-förhållande | - |
| Överhörning | - |
| Equalizer bas | - |
| Equalizer midrange | - |
| Equalizer treble (diskant) | - |
| equalizer | - |
| Talkover | - |
| Fantomenergi | - |
| Crossfader | - |
| Mediaspelare | - |
| Förstärkare | - |
| Strömförsörjning | inte nödvändigt |
| Nätspänning | - |
| Nätets frekvens | - |
| Strömförbrukning, drift | - |
| Driftspänning (möjligt alternativ) | - |
| Strömförsörjning (möjligt alternativ) | - |
| Omgivningstemperatur tillåten. | 0-40 °C |
| Bredd | 127 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Djup | 72 mm |
| Rackutrymmen, RS | - |
| Vikt | 200 g |