SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Fri frakt Instabox - Närmaste Paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | Gratis |
| Bring - Närmaste utlämningställe | Gratis |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 129,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
6-kanals stereomixer, idealisk för PA- och DJ-användning.
| Antal kanaler | 6 |
| Antal ingångar | 8 |
| Mikrofoningång | 1 mV, 2 x 6,3 mm jack |
| Linjeingång | 150 mV, 5 x RCA L/R |
| CD-ingång | 150 mV, 1 x RCA L/R |
| Phono-ingång | 3 mV, 2 x RCA L/R |
| Band (uppspelning) | - |
| Aux-ingång | - |
| Infoga ingång | - |
| Effektsvarighet | - |
| Master-utgång | 0.775 V/600 Ω, 1 x RCA L/R |
| Registrera utdata | 0.775 V/600 Ω, 1 x RCA L/R |
| Övervakningsutgång | - |
| Booth-utgång | - |
| Aux-utgång | - |
| Infoga utdata | - |
| Effekt sändning | - |
| Kontrollrum | - |
| Band (rec) | - |
| Hörlurar | ? 8 Ω, 1 x 6,3 mm uttag |
| Svanhalslampa | - |
| WiFi | - |
| USB | - |
| Bluetooth | - |
| Frekvensområde | 20-20 000 Hz |
| THD | 0.1% |
| S/N-förhållande | 65 dB |
| Överhörning | - |
| Equalizer bas | ±10 dB/100 Hz |
| Equalizer midrange | ±10 dB/1 kHz |
| Treble equalizer | ±10 dB/10 kHz |
| equalizer | - |
| Talkover | -15 dB |
| Fantomenergi | - |
| Crossfader | ja |
| Mediaspelare | - |
| Förstärkare | - |
| Strömförsörjning | 230 V/50 Hz/10 VA |
| Nätspänning | ∼ 230 V |
| Nätets frekvens | 50 Hz |
| Strömförbrukning, drift | 10 VA |
| Driftspänning (möjligt alternativ) | - |
| Strömförsörjning (möjligt alternativ) | - |
| Omgivningstemperatur tillåten. | 0-40 °C |
| Bredd | 482 mm |
| Höjd | 89 mm |
| Djup | 95 mm |
| Rackutrymmen, RS | 2 |
| Vikt | 2.4 kg |