SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Frakt 49,00 - Instabox - Välj själv närmaste paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | 49,00 |
| Bring - Närmaste utlämningställe | 49,00 |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 69,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
| Impedans (Z) | 4 Ω |
| Överföringsmetod | - |
| Frekvensområde | 30-300 Hz |
| Resonansfrekvens (fs) | 40 Hz |
| Rec. crossover-frekvens (fmax.) (12 dB/oct.) | - |
| Effekt (RMS) | 50 W |
| Maximal musikeffekt (MAX) | 100 W |
| Känslighet | inga uppgifter |
| Max. nominell SPL | - |
| Max. spänning | - |
| Strålningsvinkel, horisontell | - |
| Strålningsvinkel, vertikal | - |
| Upphängning kompl. (Cms) | - |
| Rörlig massa (Mms) | - |
| Q-faktor för mekanik (Qms) | - |
| Elektrisk Q-faktor (Qes) | - |
| Total Q-faktor (Qts) | - |
| Ekvivalent volym (Vas) | - |
| DC-motstånd (Re) | - |
| Kraftfaktor (BxL) | - |
| Röstspolen inducerar | - |
| Röstspolens diameter | - |
| Röstspoleformare | - |
| Linjärt utfall (XMAX) | - |
| Eff. konarea (Sd) | - |
| Magnetens vikt | - |
| Magnetens diameter | - |
| Monteringsuttag | inte tillämpligt |
| Monteringsdjup | - |
| Diameter för monteringshål | - |
| Avstånd mellan hålen X-axeln | - |
| Avstånd mellan hålen Y-axeln | - |
| Mått | 131 x 131 x 56 mm |
| Ytterdiameter | Ø 152 mm |
| Bredd | 131 mm |
| Höjd | 131 mm |
| Djup | 56 mm |
| Skyddsklass | - |
| Omgivningstemperatur tillåten. | 0-40 °C |
| Vikt | 1.232 kg |
| Förpackningsenhet | 1 |
| Typ av högtalare | - |