SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Frakt 49,00 - Instabox - Välj själv närmaste paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | 49,00 |
| Bring - Närmaste utlämningställe | 49,00 |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 69,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
| Beskrivning | hörlurar |
| Överföringsmetod | kabel |
| Hörlursförare | ferrit |
| Typ av givare | dynamisk |
| Max. ingångseffekt | 100 mW |
| Överföringsområde, hörlurar | 100-18 000 Hz |
| Nominell impedans, hörlurar | 8 Ω |
| Känslighet för hörlurar | 125 dB/mW |
| Överföringsområde, mic. | - |
| Nominell impedans, mikrofon | - |
| Mikrofonsystem | - |
| Mikrofonens känslighet | - |
| Strömförsörjning | - |
| Kabel | 1.5 m |
| Plug | 3.5 mm monoplugg |
| Adapter | - |
| Vikt utan kabel | 22 g |