SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Frakt 49,00 - Instabox - Välj själv närmaste paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | 49,00 |
| Bring - Närmaste utlämningställe | 49,00 |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 69,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
Varan finns inte i lager.
| Beskrivning | MKT-filmkondensator |
| Nominellt värde | 12 µF |
| Nominell spänning | DC 250 V |
| Effektvärde | - |
| Frekvensområde | - |
| Bostäder | ؠ21 mm x 46 mm |
| Färg/färgkodning | - |
| Enam. koppartråd (CUL) | - |
| DC-resistans | - |
| Mättnadsström (50 Hz ) | - |
| Primärt | - |
| Sekundär | - |
| Stiftavstånd | 47.5 mm |
| Förpackningsenhet | 1 |
| Mått | - |
| Vikt | 21.1 g |
| Pos. | - |
| Andra funktioner | - |