SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Frakt 49,00 - Instabox - Välj själv närmaste paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | 49,00 |
| Bring - Närmaste utlämningställe | 49,00 |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 69,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
Det finns 1 enheter i lager
Det aktuella priset är giltigt så länge det lokala lagret räcker
| Description | surge protector |
| Nominal value | current peaks up to 13.5 kA |
| Type | ∿ 230 V/50 Hz/3500 VA |
| Colour | black |
| Material | plastic |
| Suitable for | electronic devices connected to the 230 V mains |
| Power supply | - |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | - |
| Length | - |
| Mounting dimensions | - |
| Weight | 98 g |
| Connections | - |
| Other features | child safety, function indicator |
| Packing unit | 1 |