SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Frakt 49,00 - Instabox - Välj själv närmaste paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | 49,00 |
| Bring - Närmaste utlämningställe | 49,00 |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 69,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
| Mått | 40x60x40 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Steghöjd | 10 cm |
| Stegdjup | 15 cm |
| Stegbredd | 40 cm |
| Vikt | 1 kg |
| Produktionsland | Polen |