Panasonic Lumix H-PS45175 - Telezoomobjektiv - 45 mm - 175 mm - f/4.0-5.6 G X VARIO PZ - Micro Four Thirds - för Lumix DC-BGH1; Lumix G DC-G100, G90, GF90, GH5M2, GH6, GH6L, GX880, GX9, GX9H, GX9K, GX9W
Varan finns i vårt fjärrlager, leveranstiden är 4-6 arbetsdagar. Mer info
Fri frakt Instabox - Närmaste Paketbox
Se alla alternativ
Instabox - Välj själv paketbox
Gratis
Bring - Närmaste utlämningställe
Gratis
Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00.
ex. moms 4.125,60
Totalt inkl. frakt
The industry’s first adoption of Multi-Actuator Floating Inner Focus System which controls 3 lens groups separately by the individual actuator achieves downsizing in both size and weight. It also achieves high descriptive performance for resolution and contrast at entire zoom range 45-175mm (35mm camera equivalent: 90-350mm) without changing the overall length.In addition, the lens system features the inclusion of 2 ED lenses, which suppress chromatic aberration, contributing to high descriptive performance at entire zoom range.
Produktbeskrivning
Panasonic Lumix H-PS45175 - telezoomobjektiv - 45 mm - 175 mm