SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Fri frakt Instabox - Närmaste Paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | Gratis |
| Bring - Närmaste utlämningställe | Gratis |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 129,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Overophedningsbeskyttelse | Ja |
| Effektivitet | 85% |
| Farve | Sort |
| Dimensioner | 301x178x76 mm |
| Dimensioner med monteringsbeslag | 31,2 cm x 17,8 cm x 7,8 cm |
| Vægt | 3334 g |
| Indgangsspænding | 24V DC |
| Udgangsspænding | 230V AC |
| Udgangsfrekvens | 50 Hz |
| Overspændingsbeskyttelse | Ja |
| Brugbar effekt (kontinuerlig) | 1500W |
| Sinetype | Ren sinuskurve |
| Momentan effekt (impuls) | 3000W |
| Tomgangsforbrug | 0,63A |
| Garanti | 24 måneder |
| Tilstand | Ny |
| Produktkode | INV19 |