SEK 0,00
(fraktkostnad: 0,00)
Frakt 49,00 - Instabox - Välj själv närmaste paketbox
| Instabox - Välj själv paketbox | 49,00 |
| Bring - Närmaste utlämningställe | 49,00 |
| Budbee - Hemleverans - Levereras på eftermiddagen eller kvällen. | 69,00 |
| Bring - Hemleverans - Levereras till din dörr på vardagar mellan 08:00 och 16:00. | 135,00 |
Varan finns inte i lager.
| Avsedd användning/kapacitet | flygväska |
| Storlek | 482 mm (19") |
| Rackutrymmen, RS | 4 |
| Färg | svart |
| Version | - |
| Material | multilayer multiplex trä |
| Hjul | - |
| Monteringstillbehör | 8 burmuttrar |
| Skyddsklass | - |
| Invändiga dimensioner | 500 x 190 x 680 mm |
| Användbart djup | 480 mm |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Djup | 720 mm |
| Max. lastkapacitet | - |
| Vikt | 11.98 kg |